آرم شرکت به بان شیمی

درباره به بان شیمی

شرکت دارویی به بان شیمی بزرگ ترین تولید کننده محصولات و تکنولوژی در صنعت شوینده ها و ضدعفونی کننده ها در خاورمیانه است. این شرکت طیف وسیعی از محصولات مرتبط با افزایش ایمنی بهداشتی را تولید و به بازارهای منطقه عرضه می دارد. شرکت به بان شیمی امروز دارای گواهینامه های معتبر بین المللی از جمله  GMP , ISO 9001:2015 , ISO 13485:2016 برای تولید محصولات  خود بوده و گواهینامه های  معتبر داخلی برای عرضه محصولات خود در بازارهای مختلف را دارا است.

 

مأموریت ما

فلسفه وجودی ما سیاستگذاری یکپارچه، برنامه ریزی، نظارت و راهبری در تمامی حوزه ها خصوصا حیطه های دانش بنیان با رویکرد افزایش سطح سلامتی و بهره وری جامعه انسانی از طریق مدیریت (تشخیص، پیشگیری، کنترل و درمان) میکروارگانیسم ها با توجه ویژه به حفظ و مراقبت از محیط زیست می باشد.

ارزش های ما

برند محوری، هدایت و رهبری، بهبود مستمر، اخلاق مداری، نوآوری، خلاقیت و ایده پردازی ار ارزش های ماست

اهداف ما

ما در این راستا با بهره گیری از ارزش ها و مأموریت های خود به اهداف خود که همان انسجام، مشتری مداری و ورود به بازار مالکیت معنوی و دارایی های فکری مرتبط با حوزه های فعالیت در کشور است، خواهیم رسید.

ما برای ذینفعان درون و برون سازمانی از طریق مدیریت برند، توزیع بهینه منابع، اعلام و ابلاغ سیاست ها و استراتژی های کلان به شرکت های تابعه، و نظارت و پایش میزان تحقق اهداف استراتژیک هلدینگ و شرکت های تابعه، ارزش آفرینی می نماییم. ما به آحاد انسان هایی که از مدیریت میکروارگانیسم ها منتفع می باشند خدمات خود را ارائه می کنیم. بازار شرکت شامل حوزه جغرافیایی داخل و خارج از شرکت می باشد. سرمایه اصلی شرکت مدیران و پرسنل دانشمند، فناور، متخصص و مجرب و همچنین متخصصین و اندیشمندان دانشگاهی، مشاوران توانمند داخلی و خارجی هستند. کانون توجه شرکت بازار، تحقیق و توسعه، سرمایه گذاری و منابع انسانی است و وجهه عمومی شرکت تولید داخلی، دانش بنیان بودن، ارائه محصولات با کیفیت، کارآفرینی، برند فراگیر و موفق می باشد. موارد فوق از طریق تقویت شایستگش های زیر محقق خواهد شد:

شایستگی انسجام: تعریف و تکمیل زنجیره ارزش شرکت، تفکیک کسب و کارهای گروه و استقرار و استقلال آنها

شایستگی راهبردی: ایجاد تفکر استراتژیک در مجموعه به بان

شایستگی برند: تمرکز بر ایجاد و جایگاه یابی علمی و نوآورانه برند گروه و برندهای کسب و کارهای گروه در حوره ملی و بین المللی.

شایستگی دانشی: ایجاد نقش محوری در حوزه های علمی، آموزشی، پژوهشی، تحقیقاتی و کارآفرینی

(EFQM, …) شایستگی کیفی: سیاست گذاری مدیریت تعالی سازمان

شایستگی نوآورانه: سیاستگذاری و راهبری کلان شناسایی و شناخت دقیق، فنی، تخصصی و علمی از نیازهای بالقوه و بالفعل مشتری و ارائه بهترین راه حل ها برای رفع آنها (ارائه تولیدات با کیفیت بالا و نوآورانه) و خلق ارزش مشهود و موثر برای آنها.

شایستگی ارتباط با مشتری: سیاست گذاری و راهبری کلان ایجاد کانال های ارتباطی موثر و کارآمد با مشتریان، جلب رضایت مشتریان و سنجش آن و ایجاد مشتریان وفادار و مدیریت ارتباطات موثر با مشتریان.

شایستگی اقتصادی: پیوستن به جریان کلان اقتصادی و سرمایه گذاری در شرکت ها نوآور، خلاق و دارای پتانسیل تجاری مناسب، جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی.

شایستگی فناورانه: سیاست گذاری و راهبری استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همچنین استفاده از بسترهای حرفه ای فناوری اطلاعات.

شایستگی بین المللی: ایجاد ساختارهای بین الملل برای تسهیل امور صادرات و بازرگانی و معرفی خدمات و توانمندی ها و یافتن شرکای بین المللی در حوزه های مرتبط، کسب اعتبار مالی بین المللی.

شایستگی ارتباطات: ایجاد ارتباط موثر با ارکان حکومت، دولت، مجلس، وزارتخانه ها، سازمان ها و مراجع قانونی و تشکل های صنفی.

شایستگی مالکیت معنوی: سیاست گذاری و راهبری ورود به بازار مالکیت معنوی و دارایی های فکری مرتبط با حوزه های فعالیت در کشور

اخلاق مداری: تمامی تلاش ها در جهت حفظ و ارتقای کرامت انسانی تمامی ذینفعان خواهد بود. ذینفعان شامل همکاران، مدیران، زیردستان، مشتریان و سایر آحاد جامعه می باشد.

نوآوری، خلاقیت، ایده پردازی: محور اتکای شرکت ایده پردازی و همکاری در راستای خلق شایستگی ها و مزیت رقابتی موثر بر توسعه آتی شرکت خواهد بود. شرکت سرمایه گذاری، بازرگانی، تولیدی به بان فارمد لوتوس با مد نظر قرار دادن اصول ارزشی فوق قصد دارد تا در عرصه جهانی سرآمد و الگو گردد. اصاول این بیانیه می تواند رویکردهای ما را در مواجهه با مسائل پیچیده کسب و کار که روزانه با آنها درگیر هستیم، هدایت نماید. لذا همه مدیران و کارکنان این سند را به دقت مورد مطالعه قرار داده، توصیه های آن را فرا گرفته و به مفاد آن پایبند می باشند و تلاش می نمایند آنها را مبنای تصمیم گیری، رفتارها و عملکرد خود قرار دهند.