نمایشگاه بین المللی تجهیزات و ملزومات پزشکی و دندانپزشکی آزمایشگاهی و دارویی(ایران مد-2023)

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و ملزومات پزشکی و دندانپزشکی آزمایشگاهی و دارویی (ایران مد-2023) در تاریخ 18 الی 21 مهرماه ۱۴۰۲، در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، با حضور شرکت دارویی به بان شیمی و نیز تعداد زیادی از شرکت‌های بزرگ تولید کننده و واردکننده تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی برگزار شد.

در این نمایشگاه محصولات جدید توسعه یافته در بخش تحقیق و توسعه شرکت داروئی به بان شیمی در حوزه تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در کنار محصولات قبلی در معرض دید علاقمندان قرار گرفت. همچنین این نمایشگاه فرصتی جهت بروز رسانی اطلاعات مصرف کنندگان محصولات شرکت به بان شیمی پیرامون فرآورده های جدید این شرکت ایجاد کرد. حضور نمایندگان محترم شرکت داروئی به بان شیمی از سراسر کشور موجب بهره وری هرچه بیشتر این نمایشگاه شد.

همچنین جمعی از مسئولین کشوری از جمله جناب آقای دکتر آقامحمدی عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام ، جناب آقای دکتر محمدی معاون محترم غذا و داروی وزارت بهداشت و جناب آقای مهندس سلاح ورزی رئیس اتاق بازرگانی ایران از غرفه شرکت داروئی به بان شیمی بازدید و از نزدیک با فعالیت های این مجموعه آشنا شدند.